19 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Cena wylicytowana: 7 000 zł

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”ROWER | TOGETHER | FOREVER | V 2015 | T. KRĘCICKI’
ID: 72777
  • Tomasz Kręcicki, Wszystko, czym się nie zajmuję, Galeria Zderzak, Kraków, 19.06-30.07.2015