19 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł

Cena wylicytowana: 3 800 zł

olej/płótno, 80 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘PAWEŁ ŚLIWIŃSKI | 2009 „MODELKA”’
ID: 68251