19 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 600 zł
57

Cena wylicytowana: 1 600 zł

akryl, olej/płótno, 73 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ćwiertniewicz '98 '07'
na odwrociu opisany: '50 | 6/3/07 | 68 | 12/I/98'
ID: 74266