Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie Po 1989 (wyniki)
23 czerwca 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 45 000 zł

Cena wylicytowana: 45 000 zł

olej/płótno, 35 x 45 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BUJNOWSKI / 2003'
ID: 84696
  • zakup bezpośrednio od artysty
  • dom aukcyjny Phillips, New York / London, 2009
  • kolekcja SØR Rusche
  • "Bittersüße Zeiten. Barock und Gegenwart in der SOR Rusche Sammlung Oelde/Berlin", katalog wystawy, Kunsthaus Stade/Kunsthaus Apolda Avantgarde/Kunsthalle Jesuitenkirche, Aschaffenburg Cologne 2014, nr kat. 75, p. 106, il.
  • Museumsverein Stade e.V., 2014/2015
  • Kunsthaus Apolda Avantgarde, 2015
  • Kunsthalle Jesuitenkirche Aschaffenburg, 2015
  • Edwin Scharff Museum, Neu-Ulm, 2016
  • Städtische Galerie im Leeren Beutel, Regensburg, 2016/2017