Sztuka Współczesna: Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)
27 listopada 2018, godz. 19:00

Grzegorz Drozd (ur. 1970, Lublin)
"Przyjaciółki", 2012 r.
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł
"Przyjaciółki", 2012 r.

Cena wylicytowana: 6 000 zł
Estymacja: 6 000 - 10 000 zł

olej/płótno, 120 x 95 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘GRZEGORZ DROZD | “PRZYJACIÓŁKI” | 2012’
ID: 58259
„Nie istnieje żaden format, w który można by wtłoczyć twórczość tego artysty (...). Potrzeba wolności i silny polemiczny instynkt popycha go do zajmowania krytycznej postawy wobec rzeczywistości – z rzeczywistością artystyczną na czele”.

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog