Sztuka Współczesna: Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)
27 listopada 2018 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 13 000 zł

Cena wylicytowana: 13 000 zł

olej/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu ‘Darek Mlącki 2016 | 100 x 150 | “Koperta”’
ID: 64846