Sztuka Współczesna: Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)
27 listopada 2018, godz. 19:00

Gosia Kosiec (ur. 1975, Łódź)
“Escape”, 2018 r.
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Gosia Kosiec (ur. 1975, Łódź)
“Escape”, 2018 r.

Cena wylicytowana: 8 500 zł

akryl, olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: ‘KOSIEC’
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA | GOSIA | KOSIEC | ESCAPE | 2018’
ID: 65604
  • Małgorzata Kosiec, Alchemia, Płocka Galeria Sztuki, 22.06-29.08.2018
Twórczość artystki przebiega równocześnie w dwóch nurtach: tak zwanych portretach typograficznych, gdzie wizerunek budowany jest z warstw liter, słów i symboli, oraz w abstrakcjach wielkoformatowych. Jak mówi sama Kosiec: „Postać ludzka zawsze była głównym motywem mojego malarstwa. Ostatnio buduję portrety z warstw liter, cyfr, symboli, często słów i zdań o wybranym znaczeniu. To upust dla moich ciągot psychologicznych czy wręcz filozoficznych. Czysta abstrakcja pojawiła się w mojej twórczości stosunkowo niedawno i jest dla mnie absolutnie pasjonującym mierzeniem się ze światem, który nie ma żadnego odnośnika do tego realnego” ([cyt. za:] Sukcesem jest wolność. Rozmowa z Twórczynią Portretów Typograficznych Małgorzatą Kosiec, www.panoramasilesia.pl).

Dodaj obiekt

0
Wydrukuj katalog

Wszystkie obiekty z aukcji

Krzesło, 1999 r.

Cena wylicytowana: 150 zł

Portret czerwony

Cena wylicytowana: 220 zł

Maria ANTO

Homage dla Joanny, 1998 r.

Cena wylicytowana: 900 zł

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 100 zł

Gejsze

Cena wylicytowana: 600 zł

Trzech mężczyzn i kobieta

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Zbójcy

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Scena u krawca

Cena wylicytowana: 950 zł

Dwie osoby z dzieckiem

Cena wylicytowana: 900 zł

Dwaj mężczyźni palący fajki

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Autor nierozpoznany

Zbójcy

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Haftujące kobiety

Cena wylicytowana: 120 zł

Kobiety i ryby

Cena wylicytowana: 150 zł

Austria, Witwe Loetz

Wazon, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 850 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Włochy, Wenecja, Murano

Figurka "Kogut", XX w.

Cena wylicytowana: 270 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Finlandia, Tapio Wirkkala

Wazonik, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Austria, Witwe Loetz

Wazonik, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Kieliszki do wina, XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Wazon

Cena wylicytowana: 240 zł

Niemcy, Unterweissbach

Figurka "Baletnica", 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Victoria

Filiżanki do herbaty (4 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 25 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerzyki deserowe (7 szt.), 1928 r.

Cena wylicytowana: 220 zł

Wacław Gibaszek

"Wspomnienie", 1987 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

Bez tytułu, 1993 r.

Cena wylicytowana: 70 zł

Zdzisław Nitka

Kocham Afrykę!, 1999 r.

Cena wylicytowana: 1 800 zł

Jan Dobkowski

Nokturn, 1999 r.

Cena wylicytowana: 900 zł

Martwa natura

Cena wylicytowana: 800 zł

Niemcy, KPM

Patera dwudzielna, 2 połowa XIX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerze deserowe (9 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 210 zł

Niemcy, Rosenthal

Wazon, XX w.

Cena wylicytowana: 240 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 300 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerzyki deserowe, 1929 r.

Cena wylicytowana: 60 zł

Chiny

6 filiżanek ze spodkami do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 130 zł

Szwecja, Gustafsberg

Para filiżanek do herbaty ze spodkiem, XX w.

Cena wylicytowana: 40 zł

Niemcy

Figurka "Ptaszek", XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Niemcy, Rosenthal

Figurka "Sikorka", XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Dania, Bing&Grondhal

Figurka "Niedźwiedź", XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Para filiżanek do kawy, pocz. XIX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerze deserowe (12 szt.), po 1957 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerze deserowe, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Niemcy, KPM

Patera, XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Anglia, Johnson Bros

Para talerzy obiadowych, XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł

Filiżanki do kawy (5 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Niemcy, Bawaria

Filiżanki do kawy (3 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 190 zł

Niemcy, Rosenthal

Filiżanki do kawy (8 szt.), 1938 r.

Cena wylicytowana: 400 zł

Niemcy, Rosenthal

Filiżanki do kawy (2 szt.), 1938 r.

Cena wylicytowana: 170 zł

Niemcy, Rosenthal

Patera, 2 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy, Drezno

Para lichtarzy, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Niemcy, Turyngia

Kałamarz, XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Julian Fałat

Myśliwy z upolowanym głuszcem

Cena wywoławcza: 26 000 zł

Pejzaż z chatą, 1954 r.

Cena wylicytowana: 250 zł

Autor nieznany

Bitwa

Cena wylicytowana: 160 zł

Juliusz Krajewski

Pejzaż

Cena wylicytowana: 400 zł

Pejzaż

Cena wywoławcza: 900 zł

Bukowina, 1929 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Gebhart Utinger

Kobieta w czarnym welonie, 1943 r.

Cena wylicytowana: 600 zł

Dunajec

Cena wywoławcza: 900 zł

Autor nieznany

Norweskie fiordy

Cena wylicytowana: 400 zł

Zenon Kononowicz

Portret mężczyzny

Cena wylicytowana: 450 zł

Pejzaż

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Autor nieznany

Brzeg morza na Krymie

Cena wylicytowana: 330 zł

Mieczysław Reyzner

Pejzaż z rzeką, 1905 r.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Jerzy Potrzebowski

Etap

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Kałamarz, początek XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Kałamarz - piórnik skrzynkowy, początek XX w.

Cena wylicytowana: 650 zł

Zestaw na biurko, XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Johann Seltmann

Komplet dzbanek, cukiernica i mlecznik

Cena wylicytowana: 60 zł

Śniadaniówka

Cena wylicytowana: 60 zł

Filiżanka do herbaty, XX w.

Cena wylicytowana: 65 zł

Kałamarz, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Podgrzewacz do jajek, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 1 150 zł

Zestaw na biurko, XX w.

Cena wylicytowana: 75 zł

Niemcy, Rosenthal

Paterka, 1944 r.

Cena wywoławcza: 250 zł

Niemcy, Schwarzenhammer

Komplet śniadaniowy, po 1905 r.

Cena wylicytowana: 90 zł

Niemcy, Rosenthal

Paterka, lata 30 - te, XX w.

Cena wywoławcza: 400 zł

Czajnik, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

Szwecja

Sztućce do ryb w etui, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Dzbanek do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Widok miasta nad rzeką

Cena wylicytowana: 25 zł

Leopold Lewicki

W ogrodzie, 1931 - 1935 r.

Cena wylicytowana: 1 100 zł

Leopold Lewicki

Odpoczynek, 1932 r.

Cena wylicytowana: 2 500 zł

Ameryka

Cena wylicytowana: 300 zł

Polowanie

Cena wylicytowana: 220 zł

Australia

Cena wylicytowana: 600 zł

Leda, 1989 r.

Cena wylicytowana: 200 zł

Fatum

Cena wylicytowana: 500 zł

Alegoria życia

Cena wylicytowana: 900 zł

Uliczka - Nowa Ruda I, 1952 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Koncert

Cena wylicytowana: 20 zł

Święta Barbara

Cena wylicytowana: 150 zł

Leon Wyczółkowski

Chryzantemy

Cena wywoławcza: 15 000 zł

Profil kobiety

Cena wylicytowana: 25 zł

Franczkowski w mleczarni

Cena wylicytowana: 120 zł

Karol Frycz

Dwie postacie

Cena wylicytowana: 800 zł

Karol Frycz

"Wesele Figara" - portret Wojnowskiej

Cena wylicytowana: 450 zł

Dama i dżentelmen

Cena wylicytowana: 100 zł

Karol Frycz

Eros i Psyche

Cena wylicytowana: 750 zł

Emerytura

Cena wylicytowana: 270 zł

Mężczyzna w meloniku i kwiat

Cena wylicytowana: 750 zł

Łodzie na tle gór

Cena wylicytowana: 850 zł

Niemcy, Unterweissbach

Figurka "Tańczące baletnice", połowa XX w.

Cena wylicytowana: 90 zł

Niemcy, Thomas, Bawaria

Bombonierka

Cena wywoławcza: 175 zł

Niemcy, Rosenthal

Wazka, 1943 - 48

Cena wywoławcza: 720 zł

Komplet deserowy, XX w.

Cena wylicytowana: 130 zł

Niemcy, Drezno

Paterka - koszyczek, 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Niemcy, Volksted - Rudolstadt

Figurka "Młoda para", XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Niemcy, Hutschenreuther

Bulionówka

Cena wylicytowana: 10 zł

Niemcy, Hutschenreuther

Bulionówka

Cena wylicytowana: 20 zł

Niemcy

Figurka "Baletnica", XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Niemcy, Miśnia

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Eugeniusz Zak

Pijący wino, ok. 1920 r.

Cena wylicytowana: 2 800 zł

Henryk Stażewski

Dwa szkice do portretu męskiego, 1945 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Tadeusz Makowski

Szkic z Normandii

Cena wywoławcza: 3 000 zł

Janusz Strzałecki

Pejzaż z chatami

Cena wylicytowana: 80 zł

Zofia Stankiewicz

Podwórko w kamienicy Fukierów

Cena wylicytowana: 250 zł

Autor nieznany

Widok na Plac Zamkowy w Warszawie

Cena wylicytowana: 150 zł

Tadeusz Kulisiewicz

Trzy gracje

Cena wylicytowana: 550 zł

Gniew Boga

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Teresa Roszkowska

Amalfi, 1967 r.

Cena wylicytowana: 220 zł

Radwan Pąkowski

Na początku, 1984 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

Janina Süssle-Muszkietowa

W saloniku (Kompozycja I)

Cena wylicytowana: 240 zł

Feliks Jabłczyński

Colosseum, 1905 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Kompozycja abstrakcyjna, 1996 r.

Cena wylicytowana: 350 zł

Zdzisław Beksiński

Kamienna twarz, 1998 r.

Cena wylicytowana: 900 zł

Portret we wnętrzu, 1929 r.

Cena wylicytowana: 500 zł

Juliusz Studnicki

Kaskader

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Martwa natura z misiem, 1999 r.

Cena wylicytowana: 700 zł

Smutny Pierott

Cena wylicytowana: 450 zł

Julian Fałat

Pejzaż z saniami

Cena wylicytowana: 26 000 zł

Rybacy, 1834 r.

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Włodzimierz Nałęcz

Pejzaż z kościołem

Cena wywoławcza: 2 200 zł

Zygmunt Rozwadowski

Trojka

Cena wylicytowana: 3 700 zł

Henryk Krzyżanowski

Pejzaż wiosenny, 1936 r.

Cena wylicytowana: 800 zł

Suszenie sieci rybackich, 1937 r.

Cena wylicytowana: 950 zł

Smutne Święto, 1960 r.

Cena wylicytowana: 400 zł

Wiejski pejzaż

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Dom K. A. Korowina

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Kazimierz Sichulski

Zaprzęg, 1933 r.

Cena wylicytowana: 14 000 zł

Żniwa

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Śpiąca rusałka

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Autor nieznany

Ułan i dziewczyna

Cena wylicytowana: 220 zł

Leon Wyczółkowski

Drzewo

Cena wylicytowana: 5 500 zł

Martwa natura z kwiatami, 1939 r.

Cena wywoławcza: 1 200 zł

Adam Pełczyński

Topole nad wodą o zachodzie słońca, 1912 r.

Cena wylicytowana: 2 100 zł

Konstanty Mackiewicz

Pejzaż leśny

Cena wywoławcza: 6 000 zł

Pejzaż wieczorny

Cena wywoławcza: 1 800 zł

Zofia Piramowicz

Bukiet kwiatów

Cena wywoławcza: 2 500 zł

Autor nieznany

Kwiaty

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Zofia Piramowicz

Konwalie w biedemeierowskim bukiecie

Cena wylicytowana: 350 zł

Ewa Śliwińska

Tyczki grochu, 1938 r.

Cena wylicytowana: 200 zł

Białe róże

Cena wylicytowana: 220 zł

Kwiaty w fioletowym wazonie

Cena wylicytowana: 200 zł

Autor nieznany

Portret Lwa Tołstoja

Cena wywoławcza: 1 500 zł

Teodor Axentowicz

Lirnik

Cena wylicytowana: 7 000 zł

Autor nieznany

Portret mężczyzny

Cena wylicytowana: 700 zł

Autor nieznany

Św. Filomena, ok. 1860 r.

Cena wylicytowana: 450 zł

Kobiety przy studni

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Autor nieznany

Bawiące się dzieci

Cena wylicytowana: 100 zł

Dania, Bing&Grandhal

Figurka "Słoń", XX w.

Cena wylicytowana: 480 zł

Figurka "Bukieciarka", 1 poł. XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy, Bavaria

Figurka "Głuszec"

Cena wywoławcza: 2 700 zł

Figurka "Kobieta siedząca na kamieniu", XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy, Volksted

Figurka "Baletnica", połowa XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy, Miśnia

Figura mewy

Cena wywoławcza: 2 900 zł

Niemcy, Rosenthal

Figurka "Ptaszek", 1948 r.

Cena wywoławcza: 400 zł

Niemcy, Volksted

Cena wylicytowana: 100 zł

Niemcy

Figura "Sokół i gołąb"

Cena wywoławcza: 310 zł

Netsuke "Para psów", XIX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Niemcy, Volksted

Cena wylicytowana: 110 zł

Niemcy, Edelstein

Filiżanka

Cena wylicytowana: 30 zł

Niemcy, Rosenthal

Czarka na stopie, 1928 r.

Cena wywoławcza: 350 zł

Szwecja, Gustafsberg

Dwa talerze obiadowe, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł

Anglia, Johnson Bros

Talerz, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Niemcy, KPM

Talerz głęboki, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 45 zł

Niemcy, Rosenthal

Serwis do herbaty, 1940 r.

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Niemcy, Bawaria, Thomas

Bomboniera

Cena wylicytowana: 100 zł

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Filiżanka do herbaty

Cena wylicytowana: 40 zł

Filiżanka do herbaty

Cena wylicytowana: 40 zł

Niemcy, Rosenthal

Cukiernica, 1930 r.

Cena wywoławcza: 350 zł

Komplet deserowy (14 szt.), XX w.

Cena wywoławcza: 200 zł

Anglia

Filiżanki do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerze deserowe i patera, 1937 r.

Cena wylicytowana: 370 zł

Niemcy, Rosenthal

Talerzyki deserowe, po 1936 r.

Cena wylicytowana: 110 zł

Polska, Ćmielów

Dzbanek

Cena wylicytowana: 70 zł

Niemcy, Kahla

Komplet śniadaniowy, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Niemcy, Schwarzenhammer

Cena wylicytowana: 80 zł

Niemcy, Rosenthal

Paterka

Cena wywoławcza: 350 zł

Niemcy, Waldershof

Komplet śniadaniowy, po 1925 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

Szwecja

Patera, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Szwecja

Cukiernica szkatułkowa, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 1 500 zł

Taca, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 600 zł

Szczotka, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Szczotka pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 80 zł

Buteleczka podłużna, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 110 zł

Para buteleczek na perfumy, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Słoiczek, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Uchwyt grzebienia, penceta, obcinacz, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Walizka do przyborów toaletowych, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Komplet toaletowy, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Polska

Etui na zapałki, 20 - lecie międzywojenne

Cena wylicytowana: 200 zł

Kopenhaga, Theodor Grun

Sosjerka, 1939 r.

Cena wylicytowana: 280 zł

Niemcy

Szklaneczka

Cena wywoławcza: 350 zł

Dzban

Cena wywoławcza: 50 zł

Patera

Cena wywoławcza: 50 zł

Szwecja

Łyżeczki (12 szt. w etui), XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Szwecja

Cena wylicytowana: 270 zł

Niemcy

Komplet sztućców sałatkowych, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Szwecja

Sztućce półmiskowe do mięs (nóż i widelec), XX w.

Cena wylicytowana: 330 zł

Szwecja, Harnosand

Łyżka wazowa, 1865 r.

Cena wylicytowana: 220 zł

Anglia

Łyżka półmiskowa, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Podstawka pod butelkę, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Patera na nóżce, połowa XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Podgrzewacz, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Sztućce do przystawek, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 260 zł

Niemcy

Sztućce obiadowe, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 260 zł

Niemcy, WMF

Widelce do ryb, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Waldemar Świerzy

Żaglowce w porcie

Cena wywoławcza: 14 000 zł

Wojciech Fangor

Kompozycja, 1959 - 1960

Cena wylicytowana: 13 500 zł

Autor nieznany

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 100 zł

Autor nieznany

Cztery postacie

Cena wylicytowana: 200 zł

Zdzisław Lachur

Anioły, 1960 r.

Cena wylicytowana: 300 zł

Józef Robakowski

Kompozycja

Cena wylicytowana: 1 200 zł

"Portret Wstrętnego Pryszczatego Kocura", 1999 r.

Cena wylicytowana: 220 zł

Ikona Wniebowstąpienie, 4 ćw. XIX w.

Cena wylicytowana: 420 zł

Rosja

Ikona Św. Teodozjusz, koniec XIX w.

Cena wylicytowana: 370 zł

Rosja

Krzyż prawosławny, XX w.

Cena wylicytowana: 110 zł

Siedzący Budda

Cena wywoławcza: 600 zł

Ferdynanad Lugerth

Siłacz

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Scena z kamasutry

Cena wylicytowana: 200 zł

Indie

Figurka boga Ganaapati, XX w.

Cena wywoławcza: 100 zł

Tybet, Indie

Figurka bogini "Taary", XVIII/XIX w.

Cena wylicytowana: 900 zł

Daleki Wschód

Figurka "Bóstwo na kwiecie lotosu", XIX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Turkmenia

Makatka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

Turkmenia

Makatka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Turkmenia

Makatka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 140 zł

Niemcy, Rosenthal

Misa na owoce, 1938 - 52

Cena wywoławcza: 900 zł

Niemcy, Rosenthal - Keramik

Dzban

Cena wylicytowana: 900 zł

Niemcy, MPM, Berlin

Talerze głębokie (4 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Komplet śniadaniowy

Cena wylicytowana: 70 zł

Komplet śniadaniowy z motywami chińskimi

Cena wylicytowana: 80 zł

Bogucice

Wazon wysoki

Cena wylicytowana: 30 zł

Bogucice

Wazon płaski

Cena wywoławcza: 150 zł

Ćmielów

Bombonierka

Cena wylicytowana: 60 zł

Ćmielów

Dzbanek do herbaty

Cena wylicytowana: 50 zł

Dania, Royal Kopenhagen

Serwis do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Chodzież

Zestaw toaletowy, połowa XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Niemcy, Thomas, Bavaria

Talerze obiadowe, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł

Niemcy, KPM Royal

Komplet śniadaniowy

Cena wylicytowana: 80 zł

Niemcy, Koenigselt

Filiżanka

Cena wylicytowana: 70 zł

Niemcy, Rosenthal

Śniadaniówka, 1923 r.

Cena wywoławcza: 150 zł

Niemcy, CT Wałbrzych

Komplet śniadaniowy, 1934 - 35

Cena wylicytowana: 80 zł

Chiny

Filiżanka do mokki

Cena wylicytowana: 70 zł

Chiny

Filiżanka do mokki

Cena wylicytowana: 70 zł

Anglia

Talerze deserowe (5 szt.) z paterą, XX w.

Cena wylicytowana: 40 zł

Anglia

Talerz dekoracyjny, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Niemcy, Furstenberg

Patera, połowa XX w.

Cena wywoławcza: 80 zł

Niemcy, Miśnia

Talerz, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Niemcy

Kufle do piwa, XX w.

Cena wywoławcza: 20 zł

Niemcy, Rosenthal Winifred

Bombonierka

Cena wywoławcza: 350 zł

Niemcy, Rosenthal

Figurka "Dziewczyna w stroju arlekina", 1921/1922

Cena wylicytowana: 750 zł

Ćmielów

Figurka "Siedząca murzynka", 2 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 330 zł

Figurka "Królik", XX w.

Cena wywoławcza: 150 zł

Niemcy, Miśnia

Wazonik

Cena wywoławcza: 450 zł

Chodzież

Figura "Lis"

Cena wywoławcza: 400 zł

Chodzież

Figurka "Niedźwiedź"

Cena wywoławcza: 400 zł

Schumann Arzberg, Bavaria

Filiżanka do kawy, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Sosjera, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 20 zł

Anglia, Dickens

Zestaw obiadowy dla jednej osoby, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Kilim huculski, XX w.

Cena wylicytowana: 100 zł

Dywan SUMAK, XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Dywan, XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Dywan, XX w.

Cena wylicytowana: 550 zł

Dywan TEKKE, 2 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 400 zł

Dagestan

Dywan, XX w.

Cena wylicytowana: 350 zł

Kaukaz

Dywan SUMAK, XX w.

Cena wylicytowana: 750 zł

Kaukaz

Dywan SUMAK, XX w.

Cena wylicytowana: 600 zł

Dywan, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Kaukaz

Dywan, XX w.

Cena wylicytowana: 550 zł

Dywan TEKKE, XX w.

Cena wylicytowana: 420 zł

Turkmenia

Dywan, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 550 zł

Lampa naftowa, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Lampa naftowa, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 700 zł

Niemcy

Lampa stołowa, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 150 zł

Żyrandol w typie Księstwa Warszawskiego, XX w.

Cena wylicytowana: 750 zł

Cena wylicytowana: 450 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

Lampa stojąca, XX w.

Cena wywoławcza: 100 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

Cena wylicytowana: 750 zł

Cena wylicytowana: 700 zł

Lampa naftowa, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Szwecja

Lampa stołowa, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Kinkiet, XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Andrzej Strumiłło

Biedny Młodzieniec

Cena wylicytowana: 300 zł

"Pejzaż"

Cena wylicytowana: 30 zł

Leopold Lewicki

Na ulicy, 1931/1932 r.

Cena wylicytowana: 1 650 zł

"Fara leszczyńska"

Cena wylicytowana: 60 zł

Dachy

Cena wylicytowana: 2 250 zł

Władysław Skoczylas

Kazimierz

Cena wylicytowana: 170 zł

Władimir Faworski

Portret Fiodora Dostojewskiego, 1929 r.

Cena wywoławcza: 200 zł

Kolędnicy

Cena wylicytowana: 70 zł

Tadeusz Cieślewski (syn)

Portret Artura Oppmana, 1930 r.

Cena wylicytowana: 240 zł

Oblężenie Krakowa przez wojska szwedzkie w październiku 1655 r.

Cena wylicytowana: 700 zł

Mapa Europy

Cena wylicytowana: 2 000 zł

Kapitulacja wojsk polskich pod Krakowem, 16 X 1655 r. i Sandomierzem, 3 XI 1655 r.

Cena wylicytowana: 1 600 zł

Plan fortu w Cieszynie, 1696 r.

Cena wylicytowana: 750 zł

Plan i widok Łowicza, 1696 r.

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Mapa Królestwa Danii

Cena wylicytowana: 800 zł

Portret Augusta III w stroju polskim

Cena wylicytowana: 3 100 zł

Podwórze

Cena wylicytowana: 1 200 zł

Kościółek

Cena wywoławcza: 900 zł

Autor nieznany

Pejzaż morski

Cena wywoławcza: 500 zł

Janusz Strzałecki

Kościół

Cena wylicytowana: 220 zł

Michalina Krzyżanowska

Łąki zalane powodzią, 1961 r.

Cena wywoławcza: 5 000 zł

Dama w karecie

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Janusz Strzałecki

Akt męski

Cena wylicytowana: 220 zł

Juliusz Krajewski

Kobieta w chuście, 1960 r.

Cena wywoławcza: 200 zł

Juliusz Krajewski

Mężczyzna z laską, 1957 r.

Cena wywoławcza: 300 zł

Chemiczny Instytut Badawczy, 1922 - 1972

Cena wywoławcza: 10 zł

Manifest do Narodu Polskiego, 1944 - 1969 r.

Cena wywoławcza: 10 zł

40 rocznica powrotu ziemi szczecińskiej do macierzy

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Związek Polaków w Niemczech, 1922 - 1972

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Tysiąc lat monety polskiej 966 - 1966

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. 50 lecie Międzynarodowego Kolarskiego Wyścigu Dookoła Polski

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. 30 lat Państwowego Muzeum na Majdanku 1944 - 1974

Cena wywoławcza: 10 zł

35 rocznica powrotu Pomorza Zachodniego do Macierzy

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Drużyna sztandarowa za trzykrotne zdobycie tytułu

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Pamiątka z Torunia

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. Rada Ochrony Pomników Walki i Męczeństwa

Cena wywoławcza: 10 zł

X Festiwal Teatrów Polski Północnej, Toruń 1959 - 1968

Cena wywoławcza: 10 zł

Fabryka Przekładni Samochodowych - Tczew, 1945 - 1975

Cena wywoławcza: 10 zł

Medal. XX lecie Kultury Fizycznej i Turystyki

Cena wywoławcza: 10 zł

Za zasługi w ochronie granic PRL WOP

Cena wywoławcza: 10 zł

XX Międzynarodowa Akcja Letnia ZHP, 1952 - 1971

Cena wywoławcza: 10 zł

Instytut Badań Jądrowych Świerk, Reaktor "Maria"

Cena wywoławcza: 10 zł

Kamea z profilem kobiety, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Plakieta z wizerunkiem Schillera

Cena wywoławcza: 100 zł

Bracia Łopieńscy

Popielnica, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 500 zł

Las, XX w.

Cena wywoławcza: 50 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 210 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 180 zł

Wazon

Cena wywoławcza: 800 zł

Szkatułka

Cena wywoławcza: 350 zł

Patera

Cena wywoławcza: 60 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 170 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 210 zł

Karafka, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 220 zł

Karafka + kieliszek, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Komplet toaletowy, XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Polska, Niemcy

Butelki, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 160 zł

Wyciskarka do cytryn

Cena wywoławcza: 30 zł

Talerzyk deserowy

Cena wywoławcza: 30 zł

Dania, Royal Kopenhagen

Wazon, po 1925 r.

Cena wylicytowana: 250 zł

Chiny

Wazon, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Chiny

Wazon, 1 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Wazon, XX w.

Cena wylicytowana: 10 zł

Czechy, Klikov

Wazonik ceramiczny, XX w.

Cena wylicytowana: 15 zł

Niemcy

Miarka ceramiczna, XX w.

Cena wylicytowana: 10 zł

Niemcy, Ilmenau

Kabaret 3-dzielny

Cena wywoławcza: 310 zł

Niemcy, Rosenthal

Paterka, 1934 - 38

Cena wywoławcza: 490 zł

Niemcy, Rosenthal

Popielnica na cygara

Cena wywoławcza: 450 zł

Chodzież

Pojemniki na przyprawy, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 10 zł

Esterwelch

Podstawa pod ikebanę art deco, XX w.

Cena wylicytowana: 260 zł

Wazon kulisty, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Para lichtarzy, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Przybornik biurkowy, XX w.

Cena wywoławcza: 300 zł

Termofor, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Niemcy

Wazon, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Kabaret, XX w.

Cena wywoławcza: 450 zł

Serwetnik, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Polska

Solniczka, 1896 - 1909

Cena wylicytowana: 110 zł

Misa, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

Puzderko, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Warszawa, Jan Pogorzelski

Kieliszek, przed 1910 r.

Cena wylicytowana: 100 zł

Warszawa, Krupski i Matusiewicz

Papierośnica, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 130 zł

Warszawa

Kubek, 1896 - 1909

Cena wylicytowana: 110 zł

Nocnik, XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

USA

Taca z reklamą coca-coli, połowa XX w.

Cena wylicytowana: 110 zł

Londyn

Cylinder, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 120 zł

USA, Elgin

Zegarek kopertowy, XX w.

Cena wylicytowana: 50 zł

Francja

Zegarek kopertowy, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Zegarek kopertowy, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 150 zł

Saigon

Medalion wschodni, XX w.

Cena wylicytowana: 60 zł

Brosz ażurowa, XX w.

Cena wywoławcza: 50 zł

Wisior, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Broszka, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Brosza, XX w.

Cena wylicytowana: 20 zł

Warszawa

Broszka, 2 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 50 zł

Bransoletka na ramię, XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł

Bransoletka, XX w.

Cena wylicytowana: 55 zł

Rosja

Pas kaukaski, koniec XIX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Bransoletka ażurowa, XX w.

Cena wylicytowana: 55 zł

Warszawa

Bransoleta ażurowa, 2 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 50 zł

Warszawa, Józef Fajngold

Wisior, 2 połowa XX w.

Cena wywoławcza: 200 zł

Krzesła (2 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Kanapa eklektyczna, XX w.

Cena wylicytowana: 1 250 zł

Krzesła (2 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 420 zł

Stolik - niciak, 1 połowa XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Stolik - niciak, XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Stolik - niciak, XX w.

Cena wylicytowana: 370 zł

Stolik do gry w szachy, koniec XIX w.

Cena wywoławcza: 800 zł

Biurko - toaletka, pocz. XX w.

Cena wywoławcza: 3 000 zł

Stolik - karciak, XX w.

Cena wylicytowana: 200 zł

Szafka nocna, XX w.

Cena wylicytowana: 450 zł

Stół w typie Ludwika Filipa, XX w.

Cena wylicytowana: 400 zł

Półka wisząca, XX w.

Cena wylicytowana: 70 zł

Anglia

Kantorek - DAVENPORT, III ćwierć XIX w.

Cena wylicytowana: 3 600 zł

Pensjonarka, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 600 zł

Komoda - sekretarzyk

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Stół rozkładany + 6 krzeseł, XX w.

Cena wylicytowana: 2 050 zł

Stolik owalny i dwa fotele, XX w.

Cena wylicytowana: 1 350 zł

Stół w typie Ludwika Filipa, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 1 000 zł

Stolik - niciak, XX w.

Cena wylicytowana: 290 zł

Stolik - pomocnik, XX w.

Cena wylicytowana: 110 zł

Stolik z okrągłym blatem, XX w.

Cena wywoławcza: 100 zł

Szafy ubraniowe (2 szt.), pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 1 300 zł

Krzesła (6 szt.), XX w.

Cena wylicytowana: 300 zł

Komoda - Henryków, XX w.

Cena wylicytowana: 250 zł

Słupek pod kwiaty, XX w.

Cena wylicytowana: 500 zł

Zestaw mebli secesyjnych, pocz. XX w.

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Słupek pod kwiaty, XX w.

Cena wylicytowana: 310 zł

Zegar ścienny, XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 350 zł

Wszystkie wybrane obiekty

Cała strona - pionowo Cała strona - poziomo Miniaturki