Sztuka Współczesna: Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)
27 listopada 2018, godz. 19:00

Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź)
Bez tytułu, Z cyklu: "Zostało mniej czasu niż się wydaje", 2018 r.
Cena wylicytowana: 8 500 zł

Cena wylicytowana: 8 500 zł

akryl/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu
ID: 65251
Prace Bartosza Otockiego nacechowane są zawsze niepokojem i przeczuciem, że za chwilę wydarzy się coś niekoniecznie dobrego. Autor w swojej twórczości często skupia się na tematach zjawisk paranormalnych czy wrażeniach zagłady i spustoszenia. Prace wydają się być próbą uchwycenia momentu, w którym odbiorca zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak, ale jeszcze nie wie, jakie będą tego konsekwencje. Przedstawienia nieba, skąd nadejść może nieznane zamknięte w symbolu czarnego koła, stają się równocześnie odbiciem źrenicy oka. Idąc tym tropem, dochodzimy do wniosku, że jeśli oczy są odbiciem duszy, okazać się może, że to co najgorsze nosimy już od dawna w sobie.

Dodaj obiekt

Fiat 124 Spider
* Cena wylicytowana: 45 000 zł
Volvo P1800S
Cena wylicytowana: 130 000 zł
Morris Mini
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Mercedes-Benz 280 SLC
Cena wylicytowana: 50 000 zł
Ford Mustang
Cena wylicytowana: 85 000 zł
Fiat 500
Cena wylicytowana: 40 000 zł
VW Super Beetle
Cena wylicytowana: 70 000 zł
BMW 3.0 CSI
Estymacja: 160 000 - 200 000 zł
Mercedes-Benz 560SEC
Cena wylicytowana: 60 000 zł
BMW M3
Estymacja: 240 000 - 270 000 zł
Mercedes-Benz 560SL
* Cena wylicytowana: 70 000 zł
Bentley Azure
Cena wylicytowana: 190 000 zł
Peugeot 205 GTI
Cena wylicytowana: 35 000 zł
SHL M11
Estymacja: 18 000 - 25 000 zł
Lambretta 150ld
* Cena wylicytowana: 11 000 zł

Twoje wybrane obiekty

Rodzaj wydruku