Sztuka Współczesna: Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Zapraszamy do obejrzenia wystawy 3D:https://desa.pl/pl/pages/74/wystawa-3d-sztuka-wspolczesna-nowe-pokolenie-po-1989
Sprawdź PDF

Lista obiektów (22)

Jadwiga Sawicka
DOBRE serce, SŁABA wola, 2016 r.
akryl, olej/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Krzysztof M. Bednarski
Wkurw, 2010 r.
olej/płótno, 80 x 90 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Rafał Bujnowski
Bez tytułu, 2004 r.
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 48 000 zł
Rafał Bujnowski
Cień na asfalcie, 2007 r.
olej/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
Marcin Maciejowski
Sabo, nie idź tą drogą, 2007 r.
olej, technika mieszana/płyta, 154 x 190 x 7 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Natalia Hirsz
Bez tytułu, 2014 r.
technika własna/płyta, 70 x 90 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Agnieszka Brzeżańska
Bez tytułu, 2013 r.
olej/płótno, 160 x 120 cm
Cena wylicytowana: 10 000 zł
Norman Leto
Dywan u rodziców, 2013 r.
olej/płótno, 150 x 110 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Grzegorz Drozd
"Przyjaciółki", 2012 r.
olej/płótno, 120 x 95 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Dariusz Mlącki
"Koperta", 2016 r.
olej/płótno, 100 x 150 cm
Cena wylicytowana: 13 000 zł
Kamil Kuskowski
DD2, z cyklu “Cycki”, 2005 r.
akryl/deska, śr.: 22,5 cm (x2)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
Basia Bańda
“Wiosna”, 2012 r.
ekolina/płótno, 120 x 90 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Michał Szuszkiewicz
“Misjonarz”, 2010 r.
olej/płótno, 73 x 54 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Michał Wręga / SEPE
“Revolutions”, 2012 r.
technika mieszana/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Sławomir Toman
Bez tytułu, 2015 r.
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Łukasz Huculak
"Statua II", 2007 r.
olej/płótno, 65 x 93 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Jacek Łydżba
"Samolot i wilk", 2001 r.
olej/płótno, 150 x 200 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Małgorzata Kosiec
“Escape”, 2018 r.
akryl, olej/płótno, 92 x 73 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Robert Maciejuk
Bez tytułu, 2004 r.
akwarela/papier, 69 x 49 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 2 600 zł
47
Zestaw ARTCUBE
12 kostek wytworzonych technikami drukarskimi na tworzywie sztucznym, zaprojektowanych przez 12 artystów z różnych dziedzin sztuki, 7,5 x 7,5 x 7,5 cm (x12)
Cena wylicytowana: 2 800 zł