14 listopada 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 500 zł
129

Cena wylicytowana: 6 500 zł

olej/tektura, 69 x 50 x 8 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz Kokosiński | "Opal" | 2016, Praga | olej, tektura, mapa Czechosłowacji | 69 x 50 x 8 cm'
ID: 78782
Bartosz Kokosiński zajmuje się obrazem i obrazowaniem. Wykorzystując malarstwo i kolekcje przedmiotów tworzy obrazy pożerające rzeczywistość. Poza tym montuje wideo i instalacje. Jest autorem szeregu wystaw indywidualnych w Polsce i za granicą– m.in. w Wiedniu, Budapeszcie i Berlinie. Wielokrotnie nagradzany na festiwalach sztuki, w konkursach stypendialnych, od 2014 roku plasuje się w czołówce w rankingu ”Kompas Młodej Sztuki”.