Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Lista obiektów (27)

102
Paulina Ołowska
Nadzieja, 2006 r.
akryl, kolaż, spray, technika mieszana/płótno, 40,6 x 50,2 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
103
Radek Szlaga
Bez tytułu, 2005 r.
akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
104
Wilhelm Sasnal
Bez tytułu, ok. 1999 r.
olej/płótno, 50 x 40 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
105
Jadwiga Sawicka
Ukochany szczeniak Briana..., 1996 r.
olej/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 18 000 zł
106
Rafał Bujnowski
Landscape (3), 2010 r.
olej/płótno, 120 x 240 cm
Cena wylicytowana: 170 000 zł
107
Piotr Uklański
Bez tytułu (Flag 8), 2012 r.
technika mieszana, tusz, reaktywne barwniki na utlenionej tkaninie bawełnianej/płótno, 248 x 248 cm
Cena wylicytowana: 260 000 zł
108
Zbigniew Rogalski
"Projekcja" (1), 2006 r.
olej/tektura, 240 x 360 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
109
Artur Żmijewski
Bez tytułu, tryptyk, 2015 r.
technika mieszana/płótno, 30 x 30 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 13 000 zł
110
Anna Molska Artur Żmijewski
Bez tytułu, 2018 r.
akwarela, technika mieszana/papier, 36,5 x 53,5 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
111
Paweł Althamer Artur Żmijewski
Swobodny dialog obrazami zamiast słowami, 2012 r.
akryl, węgiel, kolaż (aplikacje drukowane), taśma klejąca z tworzywa sztucznego/papier, 278 x 180 cm
Cena wylicytowana: 19 000 zł
117
Marcin Maciejowski
Bez tytułu, ok. 2000 r.
olej/płótno, 50 x 55 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
118
Karolina Jaklewicz
"Północny", tryptyk, 2013 r.
olej/płótno, 120 x 80 cm (x3)
Cena wylicytowana: 20 000 zł
119
Wiktor Jackowski
"Michał ogląda obrazy", 2013 r.
olej/płótno, 33 x 41 cm
Cena wylicytowana: 500 zł
121
Mateusz Szczypiński
"Ostatnie wczasy", 2011 r.
olej, kolaż/płótno, 70 x 62 cm
Cena wylicytowana: 4 800 zł
122
Cyryl Polaczek
Bez tytułu, 2013 r.
olej/płótno, 30 x 24 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
126
Bartek Otocki
Z cyklu: Alchemia Iluzji, Bez tytułu
akryl/płótno, 120 x 134 cm
Cena wylicytowana: 6 000 zł
127
Bartek Otocki
akryl/płótno, 120 x 112 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
128
Maurycy Gomulicki
"Cherry Poppins" z cyklu "Nimfy", 2018 r.
serigrafia barwna/papier, 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 300 zł
129
Bartosz Kokosiński
"Opal", 2016 r.
olej/tektura, 69 x 50 x 8 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
130
Michał Frydrych
''Thich Quang Duc'', 2007 r.
olej/płótno, 110 x 150 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
133
Łukasz Stokłosa
Bez tytułu, 2013 r.
akryl/płótno, 70 x 80 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
134
Paweł Olszczyński
Bez tytułu, 2015 r.
ołówek/papier, 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 200 zł
138
Maria Kiesner
"Saska Kępa", 2009 r.
olej/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
143
Magdalena Starska
Bez tytułu (Bezwład ciał), 2008 r.
ołówek/papier, 41 x 60 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 1 000 zł
147
Wojciech Ćwiertniewicz
Bez tytułu (45), 1977-2014 r.
olej/płótno, 80 x 100 cm
Cena wylicytowana: 2 200 zł
148
Michał Grochowiak
Bez tytułu, 2009 r.
wydruk cyfrowy, 30 x 21 cm
Cena wylicytowana: 600 zł
149
Robert Proch
"Motyle", 2014 r.
akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł