Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie Po 1989
29 września 2020 godz. 19:00

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

Estymacja: 5 000 - 7 000 zł

akryl/drewno, płyta HDF, płyta MDF, 71 x 82 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '[sygnatura] | wrzesień - październik | 2018 | EROTYZM RUIN'
obraz kształtowany
na odwrociu pieczęć: 'Fabryka | Mebli'
ID: 88692
  • „Narracja obrazu”, Muzeum im. Boleslawa Biegasa, Warszawa, 17.01.–06.02.2020
  • „UntiledZnaki i litery”, Centrum Spotkania Kultur, Lublin 04.10.– 06.11.2019
  • „Untitled – Śmierć tytułom”, Galeria Neon, Wrocław, 2019
  • „Obrzeża i bocznice”, Galeria 18A, Warszawa, 24.01.31.01.2019
"Przypadkowy stan materii budzi więcej emocji niż rzeczy w ich skończonej formie. Fascynacja ruinami jest zakorzeniona w kulturze od czasów romantyzmu. Ruiny są fetyszem oka." Jan Mioduszewski