Sztuka Współczesna. Nowe Pokolenie po 1989

Termin wystawy:

Katarzyna Żebrowska +48 22 163 66 49, +48 539 546 701 k.zebrowska@desa.pl

Marta Lisiak +48 22 163 67 04, +48 788 265 344 m.lisiak@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (39)

Paweł Matyszewski
"Barwy 7", 2019
akryl/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 9 500 zł
Paweł Matyszewski
Bez tytułu (Zassie zestres), 2008/2009
akryl/płótno, 113 x 145 cm
Cena wylicytowana: 7 000 zł
Norman Leto
Dom, 2009
akryl/płótno, druk na płótnie, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Rafał Bujnowski
Bez tytułu, 2013
olej/płótno, 62 x 62 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
Jakub Ciężki
"Blackout #6", 2013
olej, akryl, emalia akrylowa/płótno, 150 x 200 cm
Cena wylicytowana: 11 000 zł
Radek Szlaga
Motocyklista z kozą, 2011
olej/płótno, 110 x 110 cm
Cena wylicytowana: 33 000 zł
Aleksandra Waliszewska
Bez tytułu, 2008
gwasz/papier, 24 x 34,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Agata Kus
"Pod poszewką VI", z cyklu: "Pod poszewką", 2010
olej, akryl/płótno, 150 x 150 cm
Cena wylicytowana: 12 000 zł
Piotr Uklański
Bez tytułu (Bitwa pod Raszynem, 1809), 2011
żywica epoksydowa/płótno, 228,6 x 152,4 cm
Cena wylicytowana: 210 000 zł
Zbigniew Rogalski
"Zbylina", 2004
olej/płótno, 46,6 x 46,6 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Przemysław Matecki
Bethoveen, przed 2013
collage, olej/płótno, 81 x 81 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Basia Bańda
Z cyklu: "Lekcje angielskiego", 2006
akwarela/papier, 21 x 29 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
Basia Bańda
Niedźwiedź, 2007
akwarela, akryl/płótno, 60 x 39,5 cm
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Piotr Janas
Bez tytułu, 2003
olej/płótno, 130 x 190 cm
Cena wylicytowana: 34 000 zł
Bartosz Kokosiński
Bez tytułu,  2012-2015
olej, spray/płótno, 135,5 x 68 x 12 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Agnieszka Sandomierz
Bez tytułu, 2005
tempera/płótno, 30 x 30 cm
Cena wylicytowana: 1 400 zł
Paweł Olszczyński
Bez tytułu, 2014
ołówek/papier, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Mateusz Szczypiński
"Pamiętaj...", 2009
olej, technika własna/płótno, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Mateusz Szczypiński
Bez tytułu, 2011
collage, olej/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Robert Maciejuk
"The British Council", 2000
emalia ftalowa/płyta pilśniowa, 86 x 86 cm
Cena wylicytowana: 6 500 zł
Paweł Bownik
"Opłatek 1", z cyklu: "Opłatki", 2019
wydruk pigmentowy/papier Hahnemühle Photo Rag Ultra Smooth 305 gsm, 210 x 125 cm (arkusz)
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Natalia Bażowska
Bez tytułu
akryl/płótno, 24 x 17,5 cm
Cena wylicytowana: 1 900 zł
Bartek Buczek
Bez tytułu, 2014
olej/płótno, 40 x 40 cm
Cena wylicytowana: 4 500 zł
Paulina Sadowska
Bez tytułu, 2010
olej/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
Maria Kiesner
Willa, 2009
akryl/płótno, 60 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Kama Sokolnicka
"Rue de Rosheim, interior, studio A", 2004
olej/sklejka, 80,5 x 120 cm
Cena wylicytowana: 2 600 zł
44
Katarzyna Karpowicz
"Wyprzedaż teleskopów", 2013
olej/płótno, 55 x 78 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Małgorzata Kosiec
"COLOR MADNESS III', 2019
olej/płótno, 92 x 73 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
47
Stanisław Młodożeniec
"Sara G.", 1982
olej/płótno, 60,5 x 51 cm
Cena wylicytowana: 3 800 zł