14 marca 2019 godz. 19:00

Krzysztof Nowicki (ur. 1988, Bydgoszcz)
"Św. Jan Ewangelista" (Tycjan), 2014 r.
Cena wylicytowana: 1 200 zł

Cena wylicytowana: 1 200 zł

olej/płótno, śr.: 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Krzysztof | Nowicki | św. Jan Ewangelista | 2014'
ID: 67390