Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945
1 października 2020 godz. 19:00

Estymacja: 30 000 - 40 000 zł

Estymacja: 30 000 - 40 000 zł

akryl, relief/deska, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '15.03.16 | A. NOWACKI | 2016 | 7/2016'
ID: 89789