Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945 (wyniki)
1 października 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 17 000 zł
82

Cena wylicytowana: 17 000 zł

olej/płótno, 74,5 x 58,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J. SOBEL | 1954"
ID: 89797