Sztuka Współczesna: Klasycy Awangardy po 1945 (wyniki)
28 lutego 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 38 000 zł

Cena wylicytowana: 38 000 zł

akryl, relief/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '25.07.2018 | A. NOWACKI | 2018'
ID: 65430