Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF

Klara Czerniewska-Andryszczyk +48 22 163 66 41, +48 664 150 866 k.czerniewska@desa.pl

Agata Szkup +48 22 163 67 01, +48 692 138 853, a.szkup@desa.pl

Lista obiektów (52)

301
Jan Dobkowski
"Wspomnienia natury", 1990 r.
akryl/płótno 160 x 120 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
302
Jan Dobkowski
"Rozkoszny chód", 1969 r.
olej/płótno 198 x 148 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
303
Jan Dobkowski
"Karnawał", 1971 r.
olej/płótno 194,5 x 143 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
304
Stanisław Fijałkowski
Kompozycja , 1958 r.
olej/płótno 61 x 50 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
305
Stanisław Fijałkowski
"Czternasta czarna szarfa", 1986 r.
olej/płótno 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
306
Andrzej Wróblewski
"Portret mężczyzny", 1950 r.
olej/płótno 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 350 000 zł
308
Jerzy Nowosielski
"Półakt", 1975 r.
akryl/płótno 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
309
Jerzy Nowosielski
Akt leżący (Danae), 1976 r.
olej/płótno 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
310
Jerzy Nowosielski
Akt, 1987 r.
olej/płótno 86,5 x 66,5 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
311
Tadeusz Kantor
"Hamburg", 1961 r.
olej/płótno 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
312
Tadeusz Kantor
"Emballages, objets, personnages nr 5", 1968 r.
collage, olej/deska, płótno 195,5 x 140,5 cm
Cena wylicytowana: 1 500 000 zł
314
Maria Jarema
"Kompozycja II - Postacie", 1957 r.
monotypia, tempera/papier naklejony na płótno 65 x 50 cm
Cena wylicytowana: 420 000 zł
316
Stefan Gierowski
"Obraz DCCII", 1996 r.
olej/płótno 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
317
Stefan Gierowski
Bez tytułu, 1959 r.
olej/płótno 62 x 86 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
318
Stefan Gierowski
"Obraz DCIX", 1990 r.
olej/płótno 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
319
Tadeusz Brzozowski
"Egzercyrka", 1962 r.
olej/płótno 92 x 74 cm
Cena wylicytowana: 340 000 zł
320
Bronisław Kierzkowski
"Kompozycja Fakturowa nr 449", 1959 r.
relief, technika mieszana/płyta 49 x 47 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
322
Jan Lebenstein
"Figura Osiowa Nr 50", 1960 r.
olej/płótno 130 x 97 cm
Cena wylicytowana: 270 000 zł
324
Teresa Pągowska
"Dzień siedemnasty / dziewiąty", 1965/68 r.
olej/płótno 139,5 x 182 cm
Cena wylicytowana: 290 000 zł
325
Aleksander Kobzdej
"Określony", 1958 r.
olej, technika mieszana/płótno 110 x 84 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
326
Aleksander Kobzdej
"Le bleu cocon", 1963 r.
olej/płótno 89 x 116,5 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
327
Erna Rosenstein
"Szkielet ognia", 1959 r.
olej/płótno 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
328
Erna Rosenstein
"Krzyk o północy", 1968 r.
olej/płyta 49 x 55 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
329
Jadwiga Maziarska
"No. 6", 1976 r.
akryl, olej/płótno 75 x 54 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
330
Jan Tarasin
"Narodziny przedmiotów", 1997 r.
olej/płótno 89 x 130 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
331
Jan Tarasin
"Schody Jakuba", 1992 r.
olej/płótno 140 x 105 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
332
Jan Tarasin
"Zapisy", 1993 r.
olej/płótno 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
335
Ewa Kuryluk
"Tenn", 1972 r.
akryl, collage/płyta pilśniowa 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
336
Jarosław Modzelewski
"Przed szopą, kwiecień", 2005 r.
tempera żółtkowa/płótno 120 x 180 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł