Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945

Agata Szkup +48 22 163 67 01, +48 692 138 853, a.szkup@desa.pl

Iza Rusiniak +48 22 163 66 40 i.rusiniak@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (51)

301
Jan Dobkowski
"Wspomnienia natury", 1990
akryl/płótno, 160 x 120 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
302
Jan Dobkowski
"Rozkoszny chód", 1969
olej/płótno, 198 x 148 cm
Cena wylicytowana: 55 000 zł
303
Jan Dobkowski
"Karnawał", 1971
olej/płótno, 194,5 x 143 cm
Cena wylicytowana: 65 000 zł
304
Stanisław Fijałkowski
Kompozycja , 1958
olej/płótno, 61 x 50 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
305
Stanisław Fijałkowski
"Czternasta czarna szarfa", 1986
olej/płótno, 100 x 80 cm
Cena wylicytowana: 80 000 zł
306
Andrzej Wróblewski
"Portret mężczyzny", 1950
olej/płótno, 90 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 350 000 zł
308
Jerzy Nowosielski
"Półakt", 1975
akryl/płótno, 70 x 50 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
309
Jerzy Nowosielski
Akt leżący (Danae), 1976
olej/płótno, 70 x 100 cm
Cena wylicytowana: 220 000 zł
310
Jerzy Nowosielski
Akt, 1987
olej/płótno, 86,5 x 66,5 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
311
Tadeusz Kantor
"Hamburg", 1961
olej/płótno, 81 x 100 cm
Cena wylicytowana: 190 000 zł
312
Tadeusz Kantor
"Emballages, objets, personnages nr 5", 1968
collage, olej/płótno, deska, 195,5 x 140,5 cm
Cena wylicytowana: 1 500 000 zł
314
Maria Jarema
"Kompozycja II - Postacie", 1957
tempera, monotypia/papier naklejony na płótno, 65 x 50 cm
Cena wylicytowana: 420 000 zł
315
Roman Opałka
“Detail 5137748 - 5157846” z cyklu “1965/1 - ∞”
akryl/płótno, 196 x 135 cm
Cena wylicytowana: 2 750 000 zł
316
Stefan Gierowski
"Obraz DCCII", 1996
olej/płótno, 140 x 100 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
317
Stefan Gierowski
Bez tytułu, 1959
olej/płótno, 62 x 86 cm
Cena wylicytowana: 240 000 zł
318
Stefan Gierowski
"Obraz DCIX", 1990
olej/płótno, 130 x 100 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
319
Tadeusz Brzozowski
"Egzercyrka", 1962
olej/płótno, 92 x 74 cm
Cena wylicytowana: 340 000 zł
320
Bronisław Kierzkowski
"Kompozycja Fakturowa nr 449", 1959
technika mieszana, relief/płyta, 49 x 47 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
322
Jan Lebenstein
"Figura Osiowa Nr 50", 1960
olej/płótno, 130 x 97 cm
Cena wylicytowana: 270 000 zł
324
Teresa Pągowska
"Dzień siedemnasty / dziewiąty"
olej/płótno, 139,5 x 182 cm
Cena wylicytowana: 290 000 zł
325
Aleksander Kobzdej
"Określony", 1958
olej, technika mieszana/płótno, 110 x 84 cm
Cena wylicytowana: 85 000 zł
326
Aleksander Kobzdej
"Le bleu cocon", 1963
olej/płótno, 89 x 116,5 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
327
Erna Rosenstein
"Szkielet ognia", 1959
olej/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
328
Erna Rosenstein
"Krzyk o północy", 1968
olej/płyta, 49 x 55 cm
Cena wylicytowana: 150 000 zł
329
Jadwiga Maziarska
"No. 6", 1976
olej, akryl/płótno, 75 x 54 cm
Cena wylicytowana: 32 000 zł
330
Jan Tarasin
"Narodziny przedmiotów", 1997
olej/płótno, 89 x 130 cm
Cena wylicytowana: 70 000 zł
331
Jan Tarasin
"Schody Jakuba", 1992
olej/płótno, 140 x 105 cm
Cena wylicytowana: 140 000 zł
332
Jan Tarasin
"Zapisy", 1993
olej/płótno, 40 x 50 cm
Cena wylicytowana: 45 000 zł
335
Ewa Kuryluk
"Tenn", 1972
collage, akryl/płyta pilśniowa, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 40 000 zł
336
Jarosław Modzelewski
"Przed szopą, kwiecień", 2005
tempera żółtkowa/płótno, 120 x 180 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł