Sztuka Współczesna: Klasycy Awangardy po 1945 (wyniki)
30 maja 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 35 000 zł
116

Cena wylicytowana: 35 000 zł

olej/płótno, 90 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'Dominik'
opisany i datowany na odwrociu: 'DOMINIK 2005 | OL. PŁ 90 X 120 | PEJZAŻ'
ID: 70156
  • Tadeusz Dominik, Za oknem jest ogród…, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa 2008, il. barwna 375, s. 289
  • Tadeusz Dominik. Za oknem jest ogród..., Królikarnia MNW, Warszawa 2008, 28.11.2008-18.01.2009