Sztuka Współczesna: Klasycy Awangardy po 1945 (wyniki)
10 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 70 000 zł

Cena wylicytowana: 70 000 zł

akryl/płótno, 55,9 x 55,9 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '#C-112 | 1965 | Tadasky'
Na odwrociu naklejka z Kootz Gallery, Nowy Jork
ID: 77847
„Koło jest (…) jedną z najbardziej powszechnych form otaczających człowieka, formą, od której nie ma ucieczki. Koło jest proste do zrozumienia, aby je docenić, nie potrzebujemy wyjaśnień”. – TADASUKE KUWAYAMA / TADASKY