Sztuka Współczesna: Klasycy Awangardy po 1945 (wyniki)
10 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 32 000 zł

Cena wylicytowana: 32 000 zł

olej/płótno, 49 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Kobzdej 1961'
ID: 77608
  • kolekcja prywatna, Francja
  • Pays de Fayence Encheres & Estimations, Montauroux
Opinie
  • autentyczność potwierdzona przez spadkobierczynię artysty
„Pasjonuje mnie szukanie współzależności przestrzeni metafizycznej z przestrzenią fizyczną. Chcę, aby trafne spotkanie kształtu i skali reliefu ze skalą barwną, zestrojenie obu tych niewspółmiernych formacji określało zawartość emocjonalną i treściową. Aby było miarą wartości kompozycji”. – ALEKSANDER KOBZDEJ