Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945 (wyniki)
26 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 320 000 zł

Cena wylicytowana: 320 000 zł

olej/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'JERZY NOWOSIELSKI 1987'
na odwrociu papierowa nalepka z Galerii Starmach
ID: 91470
Opinie
  • autentyczność skonsultowana z Fundacją Nowosielskich w Krakowie
  • Jerzy Nowosielski, wystawa indywidualna, Instytut Polski w Paryżu, listopad 1990
  • Jerzy Nowosielski, wystawa indywidualna, Instytut Polski w Wiedniu, luty-marzec 1991