Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945 (wyniki)
26 listopada 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 19 000 zł

Cena wylicytowana: 19 000 zł

akryl/płótno, 147 x 147 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Dobkowski | Z CYKLU "PAMUKALE XXXII" 2012 ROK | ACRYL | 147 cm x 147 cm'
ID: 58517
„Jawa i sen Mój mózg przeszywało światło Moje ciało wzlatywało Pochłonęła mnie biel W niej turkusowe gęste linie Gdzieniegdzie cytrynowożółte Moje stopy obmywała chłodna woda Nie śnię, wiem, że maluję Malując czuję, że jednoczę się z całym sobą Z niebiańską przestrzenią A niewidzialna linia pędzi coraz dalej”. Jan Dobkowski