Sztuka Współczesna. Klasycy Awangardy po 1945 (wyniki)
26 listopada 2020 godz. 19:00

Jerzy Nowosielski (1943 - 2011)
Pejzaż łódzki (Gimnastyczka) - praca dwustronna, 1951
Cena wylicytowana: 75 000 zł

Cena wylicytowana: 75 000 zł

olej/płótno, 40 x 51 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Nowosielski 51'
sygnowany na odwrociu: 'J. NOWOSIELSKI'
ID: 91708
Opinie
  • do pracy dołączony certyfikat Fundacji Nowosielskich w Krakowie
  • Jerzy Nowosielski, katalog wystawy indywidualnej, „Zachęta” Państwowa Galeria Sztuki, Warszawa 2003, poz. kat. 150, s. 95 (il.)