Sztuka Współczesna: "Black and White" (wyniki)
4 czerwca 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 45 000 zł
221

Cena wylicytowana: 45 000 zł

olej/płótno, 160 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 56 | 165 X 135 | 1996'
ID: 70160
  • porównaj: Wlodzimierz Pawlak. Autoportret w powidokach, katalog wystawy,
  • [red.] Agnieszka Szewczyk, 08.09-02.11.2008, s. 163