Sztuka Ulicy (wyniki)
26 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 800 zł

Cena wylicytowana: 4 800 zł

technika mieszana, szablon/blacha, 200 x 125 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'monstfur | SIMSON SR2 | 2013'
ID: 84484