Sztuka Ulicy (wyniki)
26 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 8 000 zł

Cena wylicytowana: 8 000 zł

technika mieszana/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bartosz Świątecki | 2020 | MORNING BLAST'
ID: 84490
„Namalować sam styl, wyciągnąć całą energię, esencję. Pozbyć się balastu liternictwa czy figuracji, bo zaczyna to być nudne i oczywiste. Rozwinąć to bardzo intymnie, emocjonalnie, zmieszać z całym swoim doświadczeniem malowania sztalugowego, by stało się to szerszym wyrazem. I to się chyba teraz właśnie dzieje i cały czas rozwija”. PENER