Sztuka Ulicy (wyniki)
26 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Cena wylicytowana: 12 000 zł

collage/płótno, 40 x 40 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'CHA | ZME | 718'
na odwrociu opisany: 'CHA | ZME | 718 | MONUMENTAL | CITY 2 | 2017'
ID: 84319
  • Duo Show: Robert Proch & Chazme, "From Dusk til Dawn", Kirk Gallery, Aalborg, Dania, 27.10-24.11.2018