Sztuka Ulicy (wyniki)
26 maja 2020 godz. 19:00

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

olej/płótno, 148 x 114 cm
ID: 84774
  • Vicious Gallery meets Stillwerk, Vicious Gallery, Hamburg, 2009
“Artysta uliczny jest wart tyle, ile jest wart bez ulicy”. SŁAWEK CZAJKOWSKI / ZBIOK