Sztuka Ulicy (wyniki)
26 maja 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ZBIOK | BOLD | 2009'
ID: 84773