Sztuka Ulicy (wyniki)
1 września 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 6 000 zł

Cena wylicytowana: 6 000 zł

olej, akryl, spray/płyta HDF, 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'S E P E'
opisany na odwrociu: 'Sepe | 2016'
ID: 88360