Sztuka Ulicy

Termin wystawy:
Miejsce wystawy:

Marta Lisiak +48 22 163 67 04, +48 788 265 344 m.lisiak@desa.pl

Karolina Kołtunicka +48 22 163 66 43, +48 664 150 864 k.koltunicka@desa.pl

Lista obiektów wylicytowanych na aukcji (29)

Daniel Kaliński / Chazme718
"3:33", 2014
collage, akryl/płótno, 60 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 200 zł
Daniel Kaliński / Chazme718
"Factory D", 2013
collage, akryl/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Michał Wręga / SEPE
"Gold Rush 3", 2012
technika mieszana/płótno, 50 x 50 cm
Cena wylicytowana: 2 800 zł
Michał Wręga / SEPE
"Role Model II", 2016
olej, akryl, spray/płyta HDF, 70 x 50 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 6 000 zł
Monstfur
"Olive oil", 2015
olej, szablon/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Monstfur
"Anthrax"
olej, szablon/blacha, 125,5 x 100 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Monstfur
Bez tytułu, poliptyk
spray, szablon/blacha, 138 x 50 cm (wymiary każdej pracy)
Cena wylicytowana: 17 000 zł
Bartosz Świątecki / Pener
"Chocolate Atoms", 2015
technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Sławek Czajkowski / Zbiok
"Concrete", 2020
olej, akryl/płótno, 70 x 60 cm
Cena wylicytowana: 4 000 zł
Igor Chołda / aqualoopa
"Sensibilie", 2013
tusz, akryl/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Igor Chołda / aqualoopa
"Woman and Sushi", 2020
akryl, spray/płótno, 90 x 90 cm
Cena wylicytowana: 3 200 zł
Jola Kudela / Yola
"Transvenus", 2020
akryl, kolaż/płótno, 50 x 60 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 2 800 zł
NeSpoon
"Próżna Warszawa", 2020
akryl, spray, szablon, 120 x 100 cm
Cena wylicytowana: 8 500 zł
Mona Tusz
"Cicho śpi", dyptyk, 2008
olej/płótno, 125 x 290 cm
Cena wylicytowana: 5 000 zł
Beata Konarska
"The Red River of Norilsk", 2020
akryl/płótno, 92 x 146 cm
Cena wylicytowana: 8 000 zł
Katarzyna Szeszycka
Autoportret, 2007
olej/płótno, 80 x 80 cm
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Peter Fuss
"For the Laugh of God"
wydruk cyfrowy/papier fotograficzny, 15 x 21 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 700 zł
Igor Rudziński / Niebieski Robi Kreski
"Skull #6", 2013
akryl, technika mieszana/płótno, 80 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Ivo Nikić
''Mr. D'', 2014
akryl/płótno, 145 x 114 cm
Cena wylicytowana: 7 500 zł
Damian Terlecki / Czarnobyl
"Eva Black v2", 2015
akryl, spray, szablon/płótno, 80 x 60 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 3 500 zł
Noriaki
Bez tytułu, 2013
akryl/płótno, 50 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Noriaki
"Dylemat...", 2013
akryl/płótno, 40 x 30 cm
Cena wylicytowana: 800 zł
47
Raspazjan
"Quarantine parano", 2020
olej, akryl, spray/płótno, 100 x 70 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
48
Mikołaj Rejs
"Dance me", 2020
akryl/płótno, 100 x 100 cm
Cena wylicytowana: 1 000 zł
49
Mateusz Rybka
"Tea time", 2012
akryl, spray, szablon/płótno, 110 x 80 cm
Cena wylicytowana: 1 800 zł
50
Mateusz Rybka
"Acrylic Soup", 2013
akryl, spray, szablon/płótno, 90 x 60 cm
Cena wylicytowana: 1 100 zł
51
Sławek Czajkowski / Zbiok
Bez tytułu, 2008
tworzywo sztuczne, 18 x 12 cm
Cena wylicytowana: 1 500 zł