Sztuka od Kuchni (wyniki)
17 września 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 800 zł
125

Cena wylicytowana: 3 800 zł

srebro, 15,5 x 20 x 9 cm
na spodzie każdego elementu znaki złotnicze: polska punca probiercza stosowana w latach 1920-1931, próba srebra, znak miejski 'K', złotnik 'J.W.'
ID: 68029