Sztuka od Kuchni (wyniki)
17 września 2019 godz. 19:00

Jacek Yerka (ur. 1952, Toruń)
"Trzynastego na zawsze", 1982
Cena wylicytowana: 45 000 zł
Jacek Yerka (ur. 1952, Toruń)
"Trzynastego na zawsze", 1982

Cena wylicytowana: 45 000 zł

akryl/płótno, 72 x 64 cm
sygnowany p.d.: 'JK'
opisany na odwrociu na blejtramie: 'JACEK KOWALSKI | "TRZYNASTEGO NA ZAWSZE" | AKRYL 1982'
ID: 72439