Sztuka od Kuchni (wyniki)
17 września 2019 godz. 19:00

Struś - stojak na nożyki do owoców
XIX/XX w.
Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych Józefa Frageta, Warszawa
Cena wylicytowana: 4 200 zł
120
XIX/XX w.

Cena wylicytowana: 4 200 zł

plater, 21 x 15,5 x 16 cm
na spodzie znak wytwórni: 'FRAGET| N | PLAQUE | 3445'
komplet 12 nożyków - srebro, waga: 690 g, znaki złotnicze: niemiecka punca państwowa, próba srebra '800'
ID: 71710