Sztuka Krytyczna. Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)
14 listopada 2019 godz. 20:00

Anna Niesterowicz (ur. 1974, Warszawa)
Tak jak u sióstr, ale inaczej, 2005 r.
Cena wylicytowana: 2 000 zł
221

Cena wylicytowana: 2 000 zł

flamaster/papier, 20 x 28 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: ‘ANNA NIESTEROWICZ 2005’
ID: 78777