Sztuka Krytyczna. Nowe Pokolenie po 1989 (wyniki)
14 listopada 2019 godz. 20:00

Cena: 3 400 zł
215

Cena: 3 400 zł

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 17,2 x 17,2 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'NATALIA LL | Seans: PIRAMIDA. | Wrocław / Stabłowice | 2 VI/1979 r.'
ID: 59037