Sztuka Dawna: XIX wiek, modernizm, międzywojnie (wyniki)
12 października 2017 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 15 000 zł

Cena wylicytowana: 15 000 zł

olej/płótno, 18 x 28 cm
sygnowany p.d.: 'S. Bieszczad'
ID: 50369