Sztuka Dawna: XIX wiek, modernizm, międzywojnie (wyniki)

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Lista obiektów (54)

Stefan Płużański
"Polowanie", 1936 r.
olej/płótno naklejone na sklejkę, 73,7 x 70 cm
Cena wylicytowana: 160 000 zł
Zofia Stryjeńska
Zaloty
tempera/płyta, 60 x 70,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wylicytowana: 42 000 zł
Tadeusz Makowski
"Village de Gadencourt", około 1926 r.
olej/płótno, 33 x 55 cm
* Cena wylicytowana: 80 000 zł
Chaim Goldberg
Witam, Profesorze Pruszkowski, 1975 r.
olej/płótno, 76,8 x 101,6 cm
Cena wylicytowana: 28 000 zł
Wilhelm Kotarbiński
Serenada księżycowa
olej/płótno dublowane, 105 x 250 cm
Cena wylicytowana: 540 000 zł
Wilhelm Kotarbiński
Kazanie w Kafarnaum
olej/płótno, 79 x 120 cm
* Cena wylicytowana: 460 000 zł
Henryk Siemiradzki
Złoty wieniec (Rzymianka), 1900 r.
olej/płótno, 50 x 38 cm
Cena wylicytowana: 180 000 zł
Aleksander Świeszewski
Pejzaż śródziemnomorski, 1884 r.
olej/płótno, 75 x 126 cm
Wacław Pawliszak
Poseł polski u Iwana IV Groźnego
olej/płótno dublowane, 32,5 x 42 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
Seweryn Bieszczad
Dziewczynki przed chatą
olej/płótno, 18,3 x 28 cm
* Cena wylicytowana: 10 000 zł
Seweryn Bieszczad
Pejzaż z chatą i dziewczyną
olej/płótno, 18 x 28 cm
Cena wylicytowana: 15 000 zł
Aleksander Kokular
Portret mężczyzny, około 1822 r.
olej/płótno, 73 x 61 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Jacek Malczewski
"Geniusz w pracowni malarskiej", po 1914 r.
olej/płótno, 105 x 250 cm
Cena wylicytowana: 720 000 zł
Stanisław Czajkowski
"Sądny dzień" (Święto Jom Kipur), 1914 r.
olej/płótno, 85 x 137,5 cm
* Cena wylicytowana: 65 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Rybacy na brzegu
olej/płótno, 55 x 75 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Feliks Michał Wygrzywalski
Naga w morzu
olej/płótno, 47 x 70,5 cm
* Cena wylicytowana: 15 000 zł
Maurycy Minkowski
Kwiaty w wazonie
olej/tektura, 53 x 40 cm
Cena wylicytowana: 14 000 zł
Mela Muter
Fort na wybrzeżu Rodanu (Avignon?)
olej/deska, 69,5 x 73 cm
Cena wylicytowana: 200 000 zł
Mela Muter
Dziewczynka z warkoczykami
olej/płyta, 56,3 x 38,3 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
Ludwik Lille
Narodziny
olej/płyta, 57 x 70 cm
Cena wylicytowana: 16 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Martwa natura z arbuzem i ananasem
olej/płótno, 43 x 73 cm
* Cena wylicytowana: 35 000 zł
Zygmunt Józef Menkes
Bandżo i putto
olej/płótno, 67 x 53,5 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
Szymon Mondzain
Widok z miasteczkiem w dolinie
olej/płótno, 60 x 73 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
Jakub Zucker
Pont Neuf w Paryżu
olej/płótno, 63 x 73 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Jakub Zucker
Piękna Hiszpanka
olej/płótno, 41 x 28 cm
Cena wylicytowana: 22 000 zł
Stanisław Eleszkiewicz
"Wagabunda z kwiatami"
olej/płyta, 45 x 60 cm
* Cena wylicytowana: 11 000 zł
Henryk Hayden
Pejzaż prowansalski
olej/płótno, 61,5 x 46,5 cm
* Cena wylicytowana: 19 000 zł
Henryk Hayden
Martwa natura z nożem, 1962 r.
olej/płótno, 38,5 x 59,5 cm
* Cena wylicytowana: 30 000 zł