Sztuka Dawna: XIX wiek, Modernizm, Międzywojnie (wyniki)
13 grudnia 2018 godz. 19:00

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)
17 Pułk Ułanów Wielkopolskich stacjonujących w Lesznie, 1928
Cena wylicytowana: 48 000 zł
68

Cena wylicytowana: 48 000 zł

olej/płótno, 63 x 77 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Wojciech Kossak | 1928'
ID: 65689
  • kolekcja prywatna, Poznań