Sztuka Dawna. XIX w., Modernizm, Międzywojnie. (wyniki)

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcyjnym:
Sprawdź PDF
Sprawdź PDF

Tomasz Dziewicki +48 22 163 66 46, +48 735 208 999 t.dziewicki@desa.pl

Aleksandra Łukaszewska +48 22 163 67 05, +48 664 981 465 a.lukaszewska@desa.pl

Lista obiektów (39)

Zygmunt Józef Menkes
Martwa natura z bandżo
olej/płótno naklejone na tekturę, 67 x 53,5 cm
Cena wylicytowana: 95 000 zł
Bolesław Biegas
"Voltaire", z cyklu "Sławni ludzie", 1928-29
olej/sklejka, 44 x 59,5 cm
Cena wylicytowana: 20 000 zł
48
Julian Fałat
Polowanie na łosia, 1914
olej/płótno naklejone na tekturę, 70 x 97,5 cm
Cena wylicytowana: 100 000 zł
50
Jan Czesław Moniuszko
Zabawa w karczmie, 1900
olej/płótno, 97 x 169,5 cm
Cena wylicytowana: 60 000 zł
52
Michał Gorstkin Wywiórski
Wybrzeże bretońskie, 1886
olej/płótno, 55 x 98 cm
Cena wylicytowana: 90 000 zł
53
Feliks Michał Wygrzywalski
Łódź Charona, 1917
olej/płótno (dublowane), 62,5 x 93 cm
Cena wylicytowana: 26 000 zł
55
Szymon Mondzain
Fontanna w Saint Paul de Vence, 1923
olej/płótno, 50 x 61 cm
Cena wylicytowana: 24 000 zł
56
Jakub Zucker
Karuzela
olej/płótno, 61 x 50 cm
Cena wylicytowana: 9 000 zł