Sztuka Dawna. XIX w., Modernizm, Międzywojnie (wyniki)
24 października 2019 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 30 000 zł

Cena wylicytowana: 30 000 zł

olej/deska, 8 x 14 cm
na odwrociu pieczęć: 'JAN STANISŁAWSKI | ZE SPUSCIZNY | POŚMIERTNEJ', poniżej trudno czytelny podpis: 'Janina Stanisławska'
ID: 73133
  • spuścizna po artyście
  • kolekcja prywatna, Londyn