Sztuka Dawna. Prace na Papierze (wyniki)
25 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 1 700 zł

Cena wylicytowana: 1 700 zł

akwarela, gwasz/tektura, 50 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'ST. DZIEMAŃSKI | 1934.'
ID: 78011