Sztuka Dawna. Prace na Papierze
25 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 5 000 - 8 000 zł

akwarela/papier, 50 x 60 cm
sygnowany p.d.: 'H.Epstein'
ID: 82356