Sztuka Dawna. Prace na Papierze (wyniki)
25 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 3 000 zł

Cena wylicytowana: 3 000 zł

technika mieszana/papier, 19 x 24 cm (w świetle oprawy)
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: ‘Zygmunt Warczygłowa | na pamiątkę Poznań 1970’
ID: 81323