Sztuka Dawna. Prace na Papierze
25 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 7 000 - 9 000 zł

Estymacja: 7 000 - 9 000 zł

akwarela, ołówek/papier, 39 x 47 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'Rafał Malczewski'
ID: 81703