Sztuka Dawna. Prace na Papierze
25 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 9 000 - 12 000 zł

Estymacja: 9 000 - 12 000 zł

akwarela/papier, 31,5 x 47,5 cm
sygnowany l.d.: 'Rafał Malczewski'
ID: 74681