Sztuka Dawna. Prace na Papierze
25 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 3 500 - 5 000 zł

akwarela, tusz/papier, 28 x 37 cm
sygnowany p.d.: 'H. Epstein'
ID: 82180