Sztuka Dawna. Prace na Papierze
25 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 3 500 - 5 000 zł

akwarela, ołówek/papier, 24 x 32 cm
sygnowany p.d.: 'H.Epstein'
ID: 82181