Sztuka Dawna. Prace na Papierze (wyniki)
25 lutego 2020 godz. 19:00

Cena wylicytowana: 4 200 zł

akwarela, ołówek/papier, 24 x 32 cm
sygnowany p.d.: 'H.Epstein'
ID: 82181