Sztuka Dawna. Prace na Papierze
25 lutego 2020 godz. 19:00

Estymacja: 2 000 - 4 000 zł

Estymacja: 2 000 - 4 000 zł

pastel/tektura, 25,5 x 41,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany, datowany i opisany l.d.: 'J. Glasner | Klosterhof im Jastowice | 1916'
na odwrociu opisany: 'A. Schindfer | L'stadt | Meisterhausstr. 87. | W. 17'
ID: 81844